Вбивство Гандзюк: суд відхилив скаргу Мангера щодо зупинки слідства по ньому


15 серпня Шевченківський районний суд Києва розглянув другу скаргу на постанову ГПУ про зупинення розслідування по Владиславу Мангеру та Олексію Левіну

Про це повідомляє спільнота "Хто замовив Гандзюк?" у Facebook. Об этом сообщает 24-7.kiev.ua со ссылкой на СМИ.

Зазначається, що прокурори не з’явились на засідання, проте суд розглянув скаргу.

"Адвокати просили передати наявні матеріали по Мангеру до суду. А по Левіну пропонували виділити окреме провадження та проводити розслідування", — написали активісти.

Суд відмовив в задоволенні скарги.

Раніше генпрокурор Луценко повідомляв, що розслідування щодо Мангера завершать до 11 серпня.

У липні стало відомо, що Генпрокуратура зупинила досудове розслідування щодо підозрюваних в організації нападу на Катерину Гандзюк Владислава Мангера та Олексія Левіна.

  • Нагадаємо, 31 липня 2018 року на Катерину Гандзюк напав чоловік, який облив її сірчаною кислотою. Жінку з опіками госпіталізували. 2 серпня її відправили на лікування у Київ. Опіки Гандзюк становили 40% площі тіла.
  • 28 січня 2019 року батько активістки Віктор Гандзюк, сказав, що підозрюваний в організації вбивства співпрацював із головою Херсонської облради, членом ВО "Батьківщина" Владиславом Мангером і головою Херсонською облдержадміністрації, членом БПП Андрієм Гордєєвим, а також із заступником Гордєєва Євгеном Рищуком.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/15/vbyvstvo_gandzyuk_sud_vidkhylyv_skargu_mangera_schodo_zupynky_slidstva_po_nomu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя